5 правил доглянутої жінки, про які багато жінок забувають

5 правил доглянутої жінки, про які багато жінок забувають

Хто у вашій виставі доглянута жінка? Як вона має виглядати? Що має робити? Ходити постійно по салонах краси, робити манікюр, нарощувати вії, нігті або купувати сукні щотижня і міняти вбрання?

Волосся на обличчі

Зараз досить велика кількість кзасобів, недорогих та ефективних, які допоможуть позбутися волосся на обличчі. Жіночі вусики ніколи не були привабливими. Як позбутися вусів у дівчат в домашніх умовах читайте за посиланням https://violli.kiev.ua/sposobi-vidalennya-vusikiv-yak-pozbutisya-vusiv-u-divchat-v-domashnix-umovax/.

Волосся

Як це не дивно, але волосся – це один із перших моментів, на які ми звертаємо увагу при знайомстві з людиною. Багато жінок забувають про те, що волосся повинне бути завжди вимите, розчесане, укладене або хоча б заплетене (хвіст, гулька). Я не говорю про те, що бажано волосся фарбувати. Але тут уже я нічого не можу сказати і давати поради. Кому подобається – фарбуйте волосся, кому не хочеться – не фарбуйте.

Обличчя

За обличчям треба доглядати. Я завжди це пишу і говорю про те, що можна хоча б нанести найпростіший дитячий крем і зволожити обличчя, щоб воно виглядало краще. А у нас жінки наносять тонну косметики, але при цьому забувають, що краще випити склянку води для зволоження шкіри, нанести крем та проводити більше часу на свіжому повітрі.

5 правил доглянутої жінки, про які багато жінок забувають

Одяг та взуття

Тепер немає як такого поняття моди. Модно це те, що йде особисто вам, добре сидить на фігурі. Головне, щоб одяг був чистий, охайний. Це може бути блуза, водолазка, джинси/штани та пальта. Якщо ми говоримо про весну. Необов’язково витрачати гроші на модний та новий одяг. Ні не потрібно. Просто постарайтеся упорядкувати те, що у вас вже є.

Взуття … Просто достатньо за нею доглядати, чистити і бути охайною жінкою, на яку приємно дивитися.

І останнє – запах

Жінка має пахнути. Це є ключовим моментом. Обов’язково приймайте душ 1 раз на день, влітку – частіше. Користуйтеся антиперспірантами та легким освіжаючим парфумом. Якщо є ділянки тіла зі специфічним запахом, то застосовуйте дитячу присипку, щоб не було підвищеного потовиділення, частіше приймайте ванну. Від жінки, і вже тим більше, що носить звання “доглянута” не повинно виходити неприємного запаху.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *