Подарунки від молодят на весіллі

На весіллях прийнято дарувати подарунки молодятам, це стара традиція, яка залишилася з нами й досі. Але чи знаєте ви, що багато пар на своїх весіллях дарують подарунки своїм гостям? Вони роблять це для того, щоб висловити свою подяку за те, що люди розділили з ними один із найважливіших днів у їхньому житті. Якщо у вас відбувається підготовка до весілля або вам просто цікаво подивитися, що оригінального молодята можуть подарувати на весіллі своїм гостям, то цей Топ для вас буде дуже пізнавальним. Список інших цікавих подарунків для відвідувачів пропонує сайт altaservice.com.ua. Ну що, почнемо!

Подарунки від молодят на весіллі

3 місце

Засоби для відпочинку та розслаблення

Почесне третє місце займають кошти на розслаблення. Під цією назвою ми маємо на увазі ароматичні солі для ванни, маленькі пляшечки з піною для ванн, мило різноманітних форм або цікаві бомбочки, в яких можуть ховатися послання та слова подяки. Все це стане чудовим подарунком для гостя, який побував на вашому весіллі, а подарунок вони зможуть використати після весілля та ностальгувати про цей прекрасний день. Нижче ми хочемо показати вам, як можна цікаво оформити такі подарунки, щоб презентувати їх своїм друзям та родичам.

2 місце

Солодкі подарунки

Хто ж відмовиться поласувати смачною печінкою чи солодкою зефіркою? Ми таких людей не знаємо! Адже традиція дарування солодких подарунків пам’ятна нами ще з дитинства, коли батьки дарували їх на важливі свята, як-от Новий рік або День Народження. Тому радимо вам придивитися до цього варіанту, оскільки він має величезну варіативність. Наприклад, як солодкий подарунок можна подарувати пряники із зображенням гостей, зефір у формі квітів, маленькі баночки з медом або варенням або печінки з побажаннями і покласти всередину не просто побажання, а слова подяки за їхню присутність у цьому дні. Нижче ви знайдете приклади оформлення подарунків.

Подарунки від молодят на весіллі

1 місце

Прикраси

Якщо ви хочете подарувати щось помітне, що залишиться з гостями на довгі роки і завжди нагадуватиме їм про ваш день весілля, ми пропонуємо вам звернути увагу на категорію подарунків “Прикраси”.

Багато людей дарують сувеніри, які після урочистостей стоять десь у книжковій шафці на найнижчій поличці або ще гірше, заховані далеко в якісь коробки. Щоб такого не трапилося, можна подарувати пам’ятні прикраси, які гості весілля часто носитимуть на собі як доповнення своїх образів.

Наприклад, можна подарувати браслети з гравіюванням дати або імен гостей або кулони на шию. Будьте впевнені, що такий сюрприз точно оцінять, збережуть і носитимуть. Зовсім не обов’язково витрачати нечувані гроші, щоб подарувати ювелірні вироби. На ринку існують безліч майстрів, які пропонують зробити прикраси ручної роботи, але якщо цей варіант так само не здається вам бюджетним, тоді зверніть свою увагу на біжутерію, в ній ви точно зможете знайти кращий варіант подарунка, який буде не тільки доступний по кишені, але й справить найтепліші та добрі враження на гостей весілля.

Сподіваємося, що вам відгукнувся один з варіантів нашого топу і ви із задоволенням втілите його в життя. А взагалі, варіантів подарунків настільки багато, що обмежуються вони лише фінансами та фантазією наречених. Ми хочемо нагадати вам, що сенс подарунків у тому, щоб віддячити своїм рідним та близьким і що не мало важливо, потрібно пам’ятати, що важлива не ціна подарунка, а увага.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *