Що за звір такий фітбол і як допоможе при схудненні

Ви вирішили нарешті схуднути, і шукайте різні способи для цього. Купуйте собі фітбол. А навіщо, ми з сайтом https://rossignol.com.ua зараз розповімо.

Фітбол – це спортивний снаряд, який використовується для занять аеробікою та гімнастикою. Він має діаметр від 45 см та більше. Спочатку фітбол був розроблений для людей, які страждають на проблеми зі спиною і хребтом, його можна застосовувати для відновлення після травм, поліпшення постави та зміцнення м’язів. Тому цей снаряд підійде майже всім.

Що за звір такий фітбол і як допоможе при схудненні

Є багато вправ на м’ячі, починаючи від простих підстрибувань і закінчуючи присіданнями з ним та планкою.

Але, крім вправ, фітбол можна використовувати замість стільця. При сидінні на цьому м’ячі, спині незручно стулитися, а через постійну підтримку рівноваги працюють ті м’язи, які не задіяні при звичайному сидінні – згоряють додаткові калорії.

Періодично сиджу на цьому м’ячику – більше 30 хвилин, до речі, не можна, потім треба пересідати на звичайне крісло, але можна чергувати. Так ось перші дні сидіння дуже відчувалися згодом. Навантажувалися ноги і поперек починала скиглити. Але це все з незвички. Нині вже неприємні відчуття майже минули. Зате постава почала покращуватись.

Що за звір такий фітбол і як допоможе при схудненні

А для початку я виділила собі такі нескладні вправи на фітболі:

1) Гойдати прес. Лягаєш на м’яч, а потім піднімаєшся на ньому. Поки що десять разів для мене відчутно. Але, сподіваюся, скоро збільшу цю кількість.

2) Звичайні стрибки на м’ячі + піднімання ніг із сидячого положення

3) Ще добре на м’ячі можна розвантажити спину і розтягнути м’язи

Поки що на цьому мої вправи закінчуються. Потроху почну додавати нові. Але для початку мені цього вистачить. Наголос поки на балансуванні за робочим столом. Не все так просто, як здається на перший погляд!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *