Як працювати та виховувати дітей одночасно, не відчуваючи, що у вас нічого не виходить

Згідно з дослідженням, 54% батьків не можуть знайти баланс між домашніми та професійними вимогами. Це тим більше вірно для міленіалів та покоління Z через середній вік їхніх дітей.

Оскільки все більше і більше заохочуються до роботи з дому, багато батьків знову будуть пристосовуватися до роботи зі своїми дітьми. Не дивно, що робота з дому та батьківські обов’язки мають бути двома різними речами. Однак, це не так. Ось як перетворити роботу вдома з дітьми на позитивну ситуацію, не почуваючи себе невдахою.

Як працювати та виховувати дітей одночасно, не відчуваючи, що у вас нічого не виходить

Не думайте про своїх дітей як про перешкоди при роботі вдома – увімкніть їх!

Більшість людей просто не розуміють, як вони можуть працювати, поки діти поряд. Це тому, що ми зазвичай розглядаємо їх як перешкоди. Натомість увімкніть їх – не бійтеся, щоб вони були поруч, і дайте їм знати, що ви там, але працюєте.

Як їх увімкнути, звичайно, залежатиме від їхнього віку. Працюйте з ними в одній кімнаті, можливо навіть станьте на підлогу, де вони грають. Дозвольте їм сісти поряд з вами, щоб малювати, попрацюйте на планшеті або дозвольте їм сидіти у вас на колінах під час розмови. Якщо вони старші, розкажіть їм план на сьогодні, дайте їм знати, що ви є, але працюєте. Повідомте їх, коли ви зробите перерву, щоб разом провести час, і поєднайте його, наприклад, з обідньою перервою.

Якщо ви працюєте з дітьми вдома, це нормально!

У нас, як у батьків, багато справ, і більшість батьків часто не просять про допомогу. Однак насправді це нормально – просити про допомогу, щоб подбати про себе та переконатися, що ми можемо бути найкращими людьми у всіх аспектах життя, а також на роботі!

Які аспекти вашого життя та роботи прямо зараз вам не обов’язково робити? Що насправді можна дати на аутсорсинг?

Отримайте допомогу в покупці продуктів, приготуванні їжі та/або прибиранні. Якщо ваші діти є достатньо дорослими, попросіть їх допомогти з деякими справами, наприклад, допомогти молодшому братові або сестрі. У зв’язку з роботою ви можете попросити когось виконати завдання, з яким впораєтеся не тільки ви – нормально сказати «ні» тому, що може зробити хтось інший, що заповнить вашу тарілку. Делегуйте, щоб ви могли досягти найкращих результатів у своїй роботі.

Як працювати та виховувати дітей одночасно, не відчуваючи, що у вас нічого не виходить

Розставте пріоритети у завданнях, які можна виконати з дітьми

Деякі робочі завдання краще виконувати без дітей. Щодня дивіться на завдання, які ви хочете вирішити, та обирайте ті, які можна виконати з дітьми навколо, а які ні. Наприклад, завдання, які дійсно вимагають вашої уваги, протягом тривалого часу для завершення. Ці завдання ви виконуватимете, коли дітей немає поруч – для тих, кому, можливо, доведеться взяти другу зміну, коли вони будуть у ліжку.

Однак із більшістю завдань можна впоратися, перебуваючи з дітьми. Навіть якщо ви думаєте, що віртуальна зустріч вимагає, щоб вони не були поруч – насправді це одне із завдань, яке чудово справляється з дітьми. Невпевненість у тому, що може статися під час розмови, змушує більшість батьків нервуватись. Практикуйтеся у дзеркальному відображенні зі своїми дітьми, спокійно вирішуйте проблеми, укладаючи з ними угоди, які вони зрозуміли.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *