7 прийомів, які дійсно зроблять стелю вищ

У деяких будинках спочатку зроблені дуже низькі стелі, які або не підходять у практичному плані, або не вписуються в інтер’єр.

Прочитавши ці кілька прийомів, ви зможете візуально зробити вашу стелю вище.

  1. Перший прийом прийшов до нас ще із середньовіччя. Це плафонний розпис. Полягає він у тому, що на стелі малюється просторова ілюзія. Такі малюнки можуть візуально зробити стелю дуже високою, залежить все від майстерності художника та обраного малюнка.

7 прийомів, які дійсно зроблять стелю вищ

Найчастіше на стелі малюють небо. У наш час технологій стельовим малюнкам можна знайти альтернативу. Наприклад, можна зробити натяжну стелю з фотодруком.

  1. Наступна фішка у використанні холодних кольорів при обробці стелі. Ні для кого не секрет, що холодні кольори мають властивість візуально віддалятися, це і зробить стелю вищою на вигляд. Найбільш вдалими відтінками будуть блакитний, бірюзовий та синій із додаванням білого.
  2. Ще для візуального збільшення стелі можна використовувати глянцеві чи дзеркальні поверхні. У наш час дзеркало не завжди буде доречним, а до певної міри і банальним рішенням, тому йому на заміну приходить глянцева натяжна стеля.
  3. Якщо ви плануєте нанести на стелю малюнок, то нанесіть на нього невеликі раппорти та модулі. Якщо це не влаштовує, просто використовуйте максимально дрібні деталі, так як великі зображення завжди візуально наближають простір.
  4. Поекспериментуйте з освітленням. Найчастіше допомагає використання різних за розміром світильників, розміщених різних рівнях. Також можна розглянути варіант встановлення прихованого освітлення. Це спеціальні лампи, які встановлюються під стелю чи карнизи. Від них створюється відчуття, що стеля ширяє.
  5. Дуже добре впишуться в кімнату з низькою стелею низькі меблі та стіни з вертикальними візерунками. Наприклад, замініть шафи на комоди, а стіни зробіть смугастими. Важливо, щоб смужки були вертикальними, інакше візуально стеля стане менше.
  6. Не забувайте, що ніхто не забороняв використання кількох прийомів одразу! Візьміть 3-4 варіанти та поєднайте їх, після цього ви здивуєтеся від того, як сильно можна візуально збільшувати простір.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *