7 простих способів відчистити праску від тканини, що пригоріла!

Види покриттів праски

Перед тим як ви будете чистити вашу праску в домашніх умовах слід розібратися з чого він зроблений від цього залежить, яким способом ми його чиститимемо.

Алюмінієве покриття

Видалити сліди нагару з такої поверхні одне з найскладніших завдань.

Нержавіюча сталь

Цей матеріал чиститься досить легко та невимушено. Його можна очистити навіть простим гострим предметом лезом або звичайним кухонним ножем. Але все ж таки краще вибрати більш оптимальний варіант для того, щоб потім не довелося регулярно шліфувати подряпану поверхню вашої праски.

Керамічна підошва

Це дуже поширений вид поверхні і дуже вибагливий. Яку праску потрібно чистити дуже акуратно, використовуючи спеціальні засоби, до складу яких не входять абразивні речовини. У жодному разі не використовуйте при очищенні щітки та жорсткі губки.

7 простих способів відчистити праску від тканини, що пригоріла!

Тефлонова поверхня

Таке покриття праски вважається дуже невибагливим, але процес його очищення займає чимало часу. Для очищення тефлонової підошви найкраще застосовувати спеціальні олівці для очищення прасок.

Кошти для чищення, що ж вибрати?

Очистити вашу поверхню праски можна кількома способами, розглянемо детальніше кожен із них.

  1. Очищуючий олівець

Його основний плюс що він видалив досить добре видаляє забруднення. Без особливих зусиль і зовсім не дорого коштує.

Купити його можна у будь-якому магазині господарських товарів.

  1. Поварена сіль

Цей засіб від видалення пригару з покриття прас завжди є на кухні у будь-якої господині. За допомогою солі можна легко очистити поверхню вашої праски.

  1. Парафінова свічка

За допомогою парафіну можна легко очистити поверхню вашої праски, коли вона пригоріла. Парафінова свічка очищає покриття також добре, як це роблять очищуючий очищувач. За допомогою свічок можна легко очистити не дуже старий нагар та будь-якої складності

7 простих способів відчистити праску від тканини, що пригоріла!

  1. Столовий оцет

Напевно, у вас є пляшка оцту на кухні. За допомогою нього можете очистити праску від синтетики, що пригоріла. Оцет легко відтирає невеликі, нещодавні плями на тефлоновій металевій, я та керамічній поверхні прасок.

  1. Зубна паста

Лінь йти в магазин шукати якісь додаткові кошти? Скористайтеся звичайною зубною пастою!

Є одне, але, зубна паста відтирає пригорілі плями тільки при негайному використанні. Якщо старий нагар, то зубна паста вам не допоможе!

  1. Перекис водню

Не знайшли нічого з перерахованого, загляньте в аптечку. Перекис водню допоможе ефективно очистити вашу поверхню від тканини, що прилипла.

  1. Сода

Сода допоможе вам позбутися досить старих пригарів на вашій прасці. Вона є досить ефективним засобом тому багато хто використовують для чищення прасок саме соду, тим більше воно є практично у будь-якої господині.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *